אודות

הסיפור שלנו

מחוייבים למצויינות

מרפאת ד"ר צוגמן הוקמה על ידי ד"ר נחום צוגמן בשנת 1994.

תחום השתלות השיניים במרפאה, בניהולו של ד"ר נחום צוגמן, הינו מן המתקדמים בישראל. כרופא עם ותק של 36 שנים בהשתלות שיניים מורכבות, פיתח ד"ר צוגמן שיטה המאפשרת למטופלים לעבור התערבות כירורגית מלאה (עקירות, השתלות, מידות) ביום אחד בלבד, מה שחוסך ניתוחים מיותרים וסבל רב.

בנוסף, המרפאה מעניקה קשת רחבה של טיפולי שיניים מתקדמים, לרבות טיפולי מנע, שחזורים, שיקום שיניים ואסתטיקה. מחלקת רפואת השיניים הכללית מנוהלת על ידי ד"ר עופר עמרני.

צוות המרפאה מורכב מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, המחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר של ייעוץ, טיפול, שירות ושקיפות. אנחנו מתייחסים לכל מטופל באופן אישי, וממליצים רק על טיפול שמתאים למידותיו האישיות, בהתאם לגילו, למצבו הדנטלי ולהיסטוריה הרפואית שלו. ערך זה הוא נר לרגלינו, ולעולם לא נתפשר עליו.

כיאה למרפאת בוטיק, המרפאה מרווחת ומשרה אווירה נוחה ונעימה. אנו מודעים לכך שחלק גדול ממטופלינו חוששים מטיפולי השיניים, ולכן נעשה הכל על מנת להנעים את זמנם עמנו. אנו מכבדים את זמנם של המטופלים ודואגים להכניסם בזמן לטיפול. מצד שני, במידה ומטופל זקוק לזמן התאוששות לאחר הטיפול, נציע לו לנוח בחדר ההתאוששות שלנו עד שירגיש טוב יותר.

המרפאה משרתת לקוחות מכל רחבי הארץ, שנהנים מהשירותים הדנטליים המתקדמים ביותר. נשמח לעמוד גם לרשותך.

במרפאת השיניים של ד"ר צוגמן רואים את ההצלחה בשיניים שלך!